Skip navigation EPAM

ENGLISH  |  УКРАЇНСЬКА

У компанії EPAM працює понад 14000 українців, тож компанія розуміє виклики, з якими зтикнулися люди по всій Україні, включаючи тих, хто вимушений був залишити країну. Наші команди на місцях і по всьому світі роблять все можливе, щоб підтримати українських колег та їхні родини. Їхня безпека є нашим головним пріоритетом.

Допомагаючи нашим колегам, ми зібрали величезну кількість інформації щодо в’їзду, тимчасового прихистку та постійного проживання у нових країнах. Ми ділимося знаннями тут та сподіваємося, що вони стануть у нагоді вам або вашим знайомим.

Просимо зважати на те, що за даних обставин інформація може змінюватися у будь-який час.

На цій сторінці ви знайдете наступну інформацію

НЕОБХІДНІ ДОКУМЕНТИ

ТРАНСПОРТ

ЖИТЛО

МЕДИЧНА ДОПОМОГА

ЦЕНТРИ ПЕРЕКЛАДУ

ГАРЯЧІ ЛІНІЇ
КОРОТКО- ТА ДОВГОСТРОКОВИЙ ПЕРЕЇЗД
МОЖЛИВОСТІ ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ

Настисніть на відповідну країну щоб ознайомитися із останніми новинами та оновленнями

Просимо зважати на те, що за даних обставин інформація може змінюватися у будь-який час.
Інформація відрізняється залежно від країни.
Матеріали про інші країни буде розміщено пізніше.

ОФІЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

Уся інформація надана на цьому ресурсі безпосередньо компанією EPAM або її філіями чи співробітниками вважається дійсною на момент публікації, проте ми не гарантуємо, що вона є точною. Інформація, представлена на цьому ресурсі третіми сторонами, не перевіряється на достовірність. EPAM не несе відповідальності за зміст наданий третіми сторонами, безпеку посилань на веб-сайти третіх сторін або будь-які друкарські помилки, чи дезінформацію. Вся інформація може бути змінена, а компанія EPAM не зобов’язана оновлювати інформацію, якщо вона змінюється. Інформація надається для особистого, некомерційного використання і не може бути використана з будь-якою іншою метою.